.

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 

Spółka Komunalna Wschowa na dożynkach w Niechlowie.

W minioną niedzielę odbyły się gminne dożynki u naszego sąsiada ale już w województwie dolnośląskim w Gminie Niechlów. Przedstawiciele wschowskiej Spółki z Prezesem Zarządu panem Romanem Żaczykiem na czele wzięli w nich czynny udział. Należy nadmienić w tym miejscu , iż Spółka Komunalna Wschowa wygrała przetarg i świadczy usługi odbioru odpadów komunalnych na tym terenie. Pośród wielu prezentujących się stoisk dużą pozycję zajęła Spółka Komunalna. Zaprezentowany został m.in. park maszynowy, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych, zwłaszcza duże emocje wzbudzała możliwość wejścia do wnętrza kabin specjalistycznych aut i urządzeń. Najbardziej oblegana była spółkowa mini koparka zyskując wielu małych fanów. Przygotowany został kącik plastyczny dla dzieci z nagrodami. Dzięki takim wydarzeniom Spółka ma okazję zaprezentować mieszkańcom cały wachlarz możliwości firmy i rozpowszechniać zasady poprawnej gospodarki odpadami.


Podobne stanowisko Spółka planuje zaprezentować na „Powiatowych Prezentacjach Gospodarczych 2014 i IX Wschowskich Dniach Recyklingu 2014”, które odbędą się w dniach 26-28 września br. w Gimnazjum nr 2 we Wschowie. Spółka zaprezentuje m.in. swoje auta i urządzenia specjalistyczne z pokazami dla najmłodszych. Oczywiście nie obędzie się bez innych przyjemnych niespodzianek.

Zarząd Spółki bardzo serdecznie zaprasza na „Powiatowe Prezentacje Gospodarcze 2014 i IX Wschowskie Dni Recyklingu 2014”.
Program znajduje się na stronie www.sk.wschowa.pl

Za zarząd:
Halina Drgas
Członek Zarządu