.

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

SPÓŁKA KOMUNALNA WSCHOWA SP. Z O.O.

OGŁOSZENIE

W związku z planowanym utwardzeniem alejek na terenie cmentarza komunalnego we Wschowie Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o., zwraca się z prośbą do opiekunów grobów o usunięcie ławek postawionych przed grobami do dnia 31.03.2016r. Po wyznaczonym terminie Spółka nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione ławki.

ADMINISTRATOR CMENTARZA

 

Nowa umowa na wywóz odpadów w Gminie Niechlów

Nowa umowa na wywóz odpadów w Gminie Niechlów

 

***

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

wielu głębokich i radosnych przeżyć,

oraz szczęśliwego Nowego Roku 2016

życzy


Zarząd Spółki Komunalnej WSCHOWA

Sp. z o.o. z Pracownikami

 

Nowa sieć wodno-kanalizacyjna

W listopadzie br. na ulicy Starowiejskiej,  Spółka zakończyła budowę sieci kanalizacji sanitarnej  i wodociągowej o całkowitej długości ponad 580mb, co umożliwi podłączenie do sieci nowych posesji.

Obecnie rozpoczęto nową inwestycję przy ulicy Zacisze we Wschowie. Planowane jest położenie rur wodno-kanalizacyjnych o całkowitej długości ponad 200mb.

 

Za utrudnienie, związane z pracami przepraszamy.

 

 

Kalendarz adopcyjny już dostępny

W piątkowy wieczór w Klubokawiarni Piętro odbyło się spotkanie z wolontariuszami biorącymi udział w pracy nad pierwszym wschowskim kalendarzem, poświęconym promocji adopcji psów w ramach programu "Droga do nowego domu". Panie - Danuta Patalas - Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa i Marzena Janik - Prezes Zarządu Spółki Komunalnej wręczyły podziękowania wszystkim zaangażowanym w akcję adopcji bezdomnych psów w Gminie Wschowa. Dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza przeznaczony będzie na wsparcie Fundacji SOS, która na co dzień zajmuje się poszukiwaniem nowych domów dla naszych piesków .

 

Wydawcami kalendarza jest Spółka przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Wschowa i Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie .

 

Wkrótce kalendarz z psami do adopcji

 

Spółka przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Wschowa i Centrum Kultury i Rekreacji planuje wydać kalendarz na rok 2016 w którym na 12 kartach znajdują się  fotografie piesków przeznaczonych do adopcji z naszego punktu. Autorami  zdjęć do kalendarza są młodzi wschowianie. 

Fotoreportaż z prac na publikacją zobaczyć można pod linkiem:

 

 

Ładowarka dla stacji przeładunkowej odpadów komunalnych.

 

Na potrzeby stacji przeładunkowej Spółka zakupiła ładowarkę marki CLASS, wyposażoną w łyżkę oraz widły do palet. Maszyna będzie wykonywała wszelkie prace związane z gospodarką odpadami i służyła jako wsparcie przy budowie sieci wodno-kanalizacyjnej.

 

 

Dożynki Niechlów 2015

 

VIII Gminne Obchody Dnia Ziemi

22.04.2015r.

Więcej…