.

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 

Nagrody i wyróżnienia

Ogólnopolski sukces Spółki Komunalnej


 
Na Wieczornej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, która odbyła się w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, władze Spółki w osobach - Roman Żaczyk i Halina Drgas, odebrali tytuł i statuetkę „Tygrys Recyklingu” w finale XV edycji konkursu "Przeglądu Komunalnego" o Puchar Recyklingu organizowanego od 2000 roku przez spółkę ABRYS z Poznania.

Więcej…

 

Kolejne wyróżnienia dla Spółki Komunalnej Wschowa Sp. z o.o.

W podniosłej atmosferze panującej w legendarnym pawilonie 11 "Iglica" na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, władze Spółki - Halina Drgas, Roman Żaczyk i Jerzy Janowski, odebrali kolejne wyróżnienia w finale IX edycji konkursu "Przeglądu Komunalnego" o Puchar Recyklingu organizowanego od 2000 roku przez spółkę ABRYS zPoznania. Spółka otrzymała:
- wyróżnienie w kategorii "Srebrna Puszka ",
- wyróżnienie w kategorii "Zielony Kontakt".

 

Więcej…

 

Puchar recyklingu Ministerstwa Budownictwa jest już we Wschowie !!!

Jeden zjazd, dwie uroczyste gale i siedem nagród. Tak można w skrócie opisać udział Spółki Komunalnej Wschowa Sp. z o.o. w finale VIII edycji konkursu "Przeglądu Komunalnego" o Puchar Recyklingu organizowanego od 2000 roku przez spółkę ABRYS z Poznania. Na dwie finałowe gale wyjechała delegacja władz miejskich i Spółki

Więcej…

 

Ogólnopolski sukces Spółki Komunalnej Wschowa Sp. z o.o.

Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. decyzją Kapituły VII edycji Konkursu "Przeglądu Komunalnego" o Puchar Recyklingu otrzymała najwyższe wyróżnienie jakim jest Puchar Recyklingu Ministerstwa Budownictwa.

A oto treść otrzymanego pisma z dnia 6 listopada 2007 roku:

Szanowny panie Prezesie,

 

Więcej…