.

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

WYMIANA WODOMIERZY GŁÓWNYCH

 

Spółka Komunalna Wschowa informuje, że od dnia 04.02.2019r. realizowana będzie wymiana wodomierzy głównych na wodomierze z nakładką radiową. W celu sprawnej realizacji przedsięwzięcia prosimy
o przygotowanie lokalizacji wodomierza w sposób umożliwiający dostęp i montaż nowego urządzenia. W przypadku Państwa nieobecności, w skrzynce pocztowej pozostawimy wizytówkę z numerem telefonu, celem indywidualnego umówienia dogodnego terminu wymiany urządzenia.
Po wymianie urządzenia zostanie sporządzony protokół zawierający między innymi numer demontowanego licznika wody i zapis z jego odczytu oraz numer nowego wodomierza wraz z numerem nakładki radiowej i zapisem odczytu w chwili montażu.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, pracownicy realizujący wymianę liczników zostaną wyposażeni w identyfikatory podpisane przez Prezesa Spółki Komunalnej Wschowa oraz pisemne upoważnienie do wykonywania czynności.
W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Wodociągów i Kanalizacji Spółki Komunalnej Wschowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 700-1500 pod numerem telefonu 65-540-16-24.

 

HARMONOGRAM WYMIANY WODOMIERZY

04.02.2019-15.02.2019
ulice: Akacjowa, Bukowa, Nowe Ogrody, Czereśniowa, Leśna, Morelowa, Orzechowa, Wiśniowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Jagodowa, Klonowa, Leszczynowa, Jabłoniowa, Malinowa

14.02.2019-22.02.2019
ulice: Kraszewskiego, Słowackiego, Sienkiewicza, Paderewskiego, Wesoła, Sadowa, Reymonta, Starowiejska

 

Wymiana wodomierza będzie realizowana bezpłatnie !

Z poważaniem

Zarząd Spółki